15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Yanlış Ürün Teslim Ettiği Gibi Alıcıyı Arayıp Adres Soruyor!

Vermiş olduğum siparişte yanlış ürün teslim edildi. Bir iş yaptınız yüzünüze gözünüze bulaştırdınız. Tahsilat yaparken eksik veya yanlış almıyorsunuz. Bu iş bu kadar mı zor? Verdiğim siparişin ne olduğuna bakılmıyor mu? Şimdi sıkılmadan vay efendim yanlış teslimat yaptık deyip ürünü mü değiştireceksiniz. Ne anlamı kaldı artık.

Yanlışlıkla daha pahalı olanını veya iyisini teslim etmezsiniz hiç. Her yere reklam veriyorsunuz. Güvenemeyecek mi bu millet size. Hep arkanızdan takip mi edeceğiz ne gitti diye. Bir gün yoğunluk oldu diye beyniniz sulandı. Resmen mahvettiniz günü.

Ferhat 16 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön