22 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Yangından Mal Kaçırır Gibi Çiçek Teslimi Ve Alakasız Çiçekler!

14 şubat günü verdiğim çiçek siparişi ben için tam bir fiyaskoydu. Ürünün gideceği yerin yaklaşık 5 metre ilerisinde çiçek sepetinin bayisi olmasına rağmen 09:45 de yola çıkan ürün 17:00 da nişanlımın iş çıkışında kendisine ulaşmış kapıda yoldan çevrilerek çiçek eline tutuşturulmuştur. Bu nedenle de servis aracını kaçırmıştır.

Olay günü çiçek sepeti müşteri hizmetlerine zor da olsa 2 defa bağlanmama rağmen telefon açılmış sonra yüzüme kapatılmıştır. Olaydan 1 gün sonra müşteri hizmetleri dalga geçer gibi memnuniyet için aradılar. Şikayetimi belirttiğimde tekrardan çiçek gönderimi yapacaklarını, sipariş listemden ilgili çiçeği görebileceğimi söylediler. Ancak giden çiçek alakasız bir üründü.

Sait 77 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön