06 Eylül 2013

Ciceksepeti.com Ürünümü Teslim Etmediler!

Yaklaşık bir hafta önce arkadaşlarımın geçmiş olsun olarak göndermiş olduklarını gönderi evde yardımcı olmasına rağmen teslim edilmedi. Ayrıca ''bir hafta içinde 3 kez gelindi teslim edilemedi'' denip yazılı kağıt bırakılarak Yurtiçi Kargo Cibali şubesinden teslim alınması istenmiştir. Ameliyatlı bir kişi bunu nasıl teslim alabilir ? Adı üzerinde geçmiş olsun gönderisi. Gönderinin en kısa sürede ulaşmasını talep ediyorum. Daha önce de firmanızla problem yaşadım. Lütfen hatanızı telafi edin.

Serkan 70 Okunma

Cevaplar

  • Serkan14 Eylül 2013

    Şikayet No : 1998117 şikayetime istinaden hala beklemekteyim. Açıklamanızı merak ediyorum.

  • Serkan12 Eylül 2013

    Şikayet No : 1998117 Bu şikayetime istinaden görüşme sağladım. Tarafımdan özür dilenip, ürünün Yurtiçi Kargo Cibali Şubesinden salı günü merkezinize alınıp en geç çarşamba günü teslim edileceğini iletmiştiniz. Bugün günlerden cuma ve teslim edilen ürün yok. Artık ben alıcı olarak gönderiyi kabul etmiyorum. Göndermenize hiç gerek yok. Lütfen iptal işlemlerini sağlayıp alıcıya iade edin. Aksi taktirde alınmayan hizmet ve ürünün tutarı alındı şeklinde Tüketici Hakem Heyetine Başvuru da bulunacağım. Teşekkürler.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi06 Eylül 2013

    Sn. Serkan Şişkolar, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön