15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Ürünüm Gelmedi!

11 Şubat 2013 te verdiğim ve 14 Şubat 2013 tarihinde 09:00 -17:00 arasında ulaşmasını istediğim sipariş için ,14 şubatta saat 12:05 te telefonuma siparişiniz başarıyla teslim edilmiştir diye bir sms geldi. Ulaştığını düşündüğüm kişiden saat 17:00 a kadar tepki gelmeyince arayıp sordum gönderdiğim çiçek ulaşmadı mı diye?


O da bana gelmediğini söyledi. Müşteri hizmetlerini aradım siparişimin kişiye ulaşmadığını söyledim onlarda bana hayır ulaşmış dediler, biraz daha konuşunca belki bi yanlışlık olmuştur biz sizi arayacaz dediler 20:00 a kadar kimse aramadı tekrar aradığımda telefona bakan callcenter yeniden şikayet formu oluşturdu. Siparişim ulaşmadı ve nerde olduğunu bilen yok.

Özgür 19 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön