19 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Ürünüm Gelmedi!

14 şubat sevgililer günü için sipariş ettiğim çiçek sevgililer gününde ulaşmayacağını anladığında müşteri hizmetlerini aradım. Müşteri hizmetlerindeki personel siparişin dağıtıcıda olduğunu söyledi. Ertesi günü aradığımda ise sipariş teslim edildiği söylendi. Teslim edildiğine dair bir imza olup olmadığını sorduğumda cevap veremediler.


Daha sonra defalarca aramama rağmen mağduriyetimin giderilmesi için 22 Şubat 2013 tarihinde teslim edileceğini söylediler. Böylesine büyük ve kurumsal bir firmanın bu şekilde bir karar verip 8 gün sonrasına teslimat tarihi vermesine anlam veremedim.14 Şubatın anlam ve önemi için gönderdiğim çiçeğin 22 şubat tarihinde gönderilmesinin hiçbir önemi yok benim için.

Cemal 17 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön