15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Ürünü Teslim Edemediler!

İki gün önce siparişi verdiğim 85 tl'lik siparişimi aynı gün aramış olmama ve not almış olmalarına rağmen, bugün tekrardan aradığımda düzelteceğiz demelerine rağmen saat 14:00-18:00 aralığında teslim etmediler. 12:10'da güvenliğe çiçek teslim eden bir firmadır çiçeksepeti.


Üstelik bugün arayıp konuşunca "Ben bir daha karşıyaka çarşıya gidemem 9:00-11:00 aralığında teslim edilecek" diye bana emir kipinde sözler söylüyorlar. Bir daha sipariş falan vermiyorum, 85 lira alıp üstüne söylediğim saati takmayan onu geçtim çiçek teslim için harekete geçince aramama rağmen 12:10'da güvenliğe çiçek veren bir şirkettir ciceksepeti. com.

Okan 37 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön