21 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Ücretini Ödediğim Halde Çiçek Gitmedi!

Sevgililer gününde yoğun iş temposundan dolayı bu firmayla daha önce sipariş göndermiş olan arkadaşıma sipariş verdim arkadaşım Emre D. 13 şubatta at1818 nolu çiçeği sipariş etti adresi ve notu söyledi parasını da 22:53 te yatırdı 14 şubat saat 10 ile 15 arası verdiğimiz siparişin yerine gideceği söylendi velhasıl akşam oldu çiçek gitmemiş.

Müşteri hizmetlerini aradık Garanti bankasının parayı hesaplarına geçirmediği için çiçeği göndermediğini söyledi nasıl olur elimizde dekontu var diyoruz lafı dolandırıyor neyse bana sana fax adresi veriyim dekontu faxla diyor saat akşam 20 suları ver dedim mail adresi verdi paramın iadesini istedim. Bir daha da ne arkadaşım ne ben çiçek sepetine sipariş vermeyiz.

Hakan 49 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön