15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Teslimatı Yapamadı!

4 kere müşteri temsilcisini aradım, saat 15'te aradım 15. 30'a kadar teslim edeceğiz dendi, 15. 30'da aradım 16'ya kadar dendi, 16'da aradım 17'ye kadar dendi, 17'de aradım 17. 30'a kadar dendi. Ve saat 18. 00 şimdi aradım çiçeğin nerede olduğu belli değil.


Bu saatten sonra çiçeği götürseniz ne olur götürmeseniz ne olur. Yoğunluk varsa ona göre sipariş alıp herkesi memnun etmeye çalışırsın. İşte böyle ticareti bilmeyen daha çocuk yaşta insanlar şirket açarsa böyle olur. Telefon ediyorum karşıma çıkabilecek bir tane yetkili yok.

Selçuk 17 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön