17 Şubat 2014

Ciceksepeti.com Teslimat Tarihinden Bir Gün Önce Sorun Çıkardı

13 Şubatta verdiğim sipariş 14 şubat ta teslim edilecekken hatta ve hatta servis aracına yüklenip 16:00 - 18:00 saatleri arasında teslim edileceği bilgisi verilip teslim edilmemiştir. Bu durumları ben bizzat telefon açarak öğrenmişimdir. Yani kimse beni aramamıştır. Şimdi sorarım size bu nasıl bir ticari ahlaktır? Bu nasıl bir hizmettir? ve özür dilemek bir sonuç mudur? Üstüne pişkinlik yapıp siparişinizi 15 Şubatta teslim edeceğiz cümlesi ne demek?


15 Şubatta gönderecek olsam o tarihi seçerim. Bu gibi durumlarda isim yapmış firmalar yoğunluğu göze alarak müşteri memnuniyeti için ek personel veya taşeron hizmet alır.


Kara listemdesiniz.

Burak 66 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2014

    Sn. Burak Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön