09 Mayıs 2016

Ciceksepeti.com Teslim Edilmeyen Çiçeğin Teslim Edildi Denilmesi!

Anneler günü için çarşamba gününden 320027** sipariş numarası ile çiçek sipariş ettim. Teslimat saatini 09:00-17:00 seçtim. 15:38'de siparişiniz servis aracına verilmiştir, 17:25'te de teslim edilmiştir diye mesaj geldi. Teslim alan kişi isminde kendisi yazıyordu. Bir süre bekledim ve teşekkür için arayan olmayınca ulaşıp ulaşmadığını sordum ve çiçeğin ulaşmadığını öğrendim. 18:06'da ve 19:42'de aradım ve geri dönüş olacağını söylediler. 20:44'te arandım ve durumu bildirip artık çiçeğin anlamını yitirdiğini ve iptal istediğimi söyledim ve iptal ettiler. 4 gün önceden özenerek sipariş verilen bir çiçek ulaşmadığı halde ulaştı olarak gösterildi. Çiçek ulaştı mı diye sormaktan sürpriz niteliğini kaybetti. Yoğun bir gün olduğunu anlıyorum fakat ulaşmayan çiçeği ulaştı olarak göstermek nasıl bir davranıştır? Cezai işlem uygulansa da benim o gün berbat olan sürprizimi nasıl telafi edecekler?

Selin 71 Okunma

Cevaplar

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi18 Mayıs 2016

  Merhaba, Çiçek Sepeti ailesi olarak hizmetimizle sizleri memnun etmekten biz de büyük mutluluk duyuyoruz . Geri bildiriminize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek detaylı bilgi paylaşımımız yapılmıştır. CicekSepeti.com ile ilgili her türlü taleplerinizi 0850 222 00 79 numaralı Çağrı merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Selin'in Teşekkür Mesajı16 Mayıs 2016

  Şikayetimle ilgili Ciceksepeti.com tarafından arandım ve telafi olarak anneler günü geçmiş olsa da ücretsiz olarak başka bir çiçek gönderildi. Ulaşmayan çiçeğin parasını da iade ettiler, teşekkürler. Ulaşmayan ama ulaştı gözüken çiçeğin teslim fişinin istendiğini belirttiler. Eğer ulaştıysa kime teslim edildi bunun bilgisini beklemekteyim.

 • Selin11 Mayıs 2016

  Müşteri olarak böyle bir olayın gerçekleşme sebebinin ne olduğunu öğrenmek istiyorum. Durumun telafisi için de indirim kuponu vermek dışında hiçbir şey yapılmadı.

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi09 Mayıs 2016

  Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön