15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Teslim Edilemeyen Meyve Sepeti!

14 Şubat Perşembe günü için teslim edilmesi için verdiğim 3352718 numaralı sipariş bugün mail atmama rağmen hiç bir açıklamada bulunulmadan hala teslim edilmemiştir. Telefonla müşteri hizmetlerini aradığımda ise hat sürekli meşgule düşmektedir. Hadi Fizan'da olduğu için teslimat yeri teslim edemediniz bir haberde mi veremediniz? Ayıptır, yazıktır, günahtır. Sizden bugüne kadar çok memnundum fakat gerçekten ne desem bilemiyorum şu an size. Çünkü inanıyorum ki dünden beri dağıtımda görünen siparişim pazartesi günü falan teslim edilecektir 13'ünde hazırlanmış üzeri kabuk tutmuş meyveler olarak. Sattığınız ürünler ucuz şeyler değil 100 TL yi karttan çekip böyle bir hizmet sunmak,tebrikler!

Zeynep 38 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep16 Şubat 2013

    Teşekkür ederim ciceksepeti.com. Bugün arayıp yapılan yanlışlığı düzeltmek adına mümkün olan her şeyi yaptılar. Aile içinde arada böyle ufak tefek atışmalar olur yoksa tadı çıkmaz değil mi :) teşekkürler yeniden. Sevgiler & Saygılar.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön