15 Şubat 2014

Ciceksepeti.com Teslim Edemeyeceksin Neden Sipariş Alıyorsun?

12.02.2014 tarihinde 14.02.2014 saat 18:00'e kadar teslim edilmek üzere vermiş olduğum ve parasını ödediğim sipariş, 6 kez telefon etmeme ve 22:30'a kadar teslim edileceği teyidi yapılmasına karşın teslim edilmemiştir.


Para iadesinin ise 5 iş günü içerisinde yapılacağı söylenmesi de ilginç geldi bana. Mağduriyetimin karşılanma şekli bu mudur? Şimdi merak ediyorum para iadesi de çiçek teslimatı gibi olur mu?


Ciceksepeti.com; madem teslim edemeyeceksin neden sipariş alıyorsun?

Cem 260 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi15 Şubat 2014

    Sn. Cem Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön