16 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Teslim Edemeyeceği Siparişleri Lütfen Almasın!

13 şubat 2013 tarihine ciceksepeti.com'dan 14 şubatta teslim edilmek üzere bir sipariş verdim. (sipariş kodu 3375490) ancak bugün 15 şubat olmasına rağmen ciceksepeti.com adresindeki sipariş takibinden baktığımda siparişim halen hazırlanıyor gözükmesi çok üzücü. Biz bu firmaya güvenip çiçek siparişi veriyoruz ancak bu firma o kadar ilgisiz ki en azından arayıp siparişiniz gecikebilir yoğunluktan dolayı dahi demekten yoksun!

Eğer ciceksepeti firması aldığı siparişleri zamanında teslim edemeyecek ise lütfen sipariş almasın ki bizde eşimize dostumuza karşı mahcup durumda kalmayalım! Bir daha çiçeksepeti firmasından asla sipariş vermeyi düşünmüyorum. İlgisizliklerine de teşekkür ediyorum!

Fatih 25 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön