15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sürprizleri Mahvetmede Üzerlerine Yok!

14 Şubat 2013 tarih ve 3385382 nolu siparişimin 9. 00-17. 00 arası teslim edileceği bildirilmişti. Saat 20. 11'de teslim edildi. Saat 17. 00'den itibaren sayısız kereler müşteri hizmetlerini aradım ancak sıramı beklerken sürekli olarak (!) hattan düştüm. Web sayfaları üzerinden şikayette bulundum ancak ona da sadece otomatik cevap geldi. Gerçekten sürprizleri mahvediyorlar. Böyle bir hizmet yok. Hakkımı tüketici mahkemesinde arayacağım.

Ali 11 Okunma

Cevaplar

  • Ali17 Şubat 2013

    15.02.2012 tarihinde firmanın müşteri hizmetlerinden bir telefon aldım. Çok özür dileyerek, aynı siparişimin gelecekte benim istediğim herhangi bir zamanda ücretsiz olarak yine yerine getirmek istediklerini belirttiler. Ben de herhangi bir tarih kaydı olmamasını istediğimi ve bana verecekleri bir kod ile bunu gerçekleştirmelerini istediğimi belirttiler. Cevapları olumlu oldu. Ancak 16.02.2012 tarihinde birbiri ardına gelen e-mailler oldu. Okuyunca gördüm ki herhangi bir sipariş ve tarih vermememe rağmen, firmadan gelen e-mailde benim adıma bir siparişin yola çıktığı belirtiliyordu. Firma ile tekrar temasa geçtim ve bunun ne anlama geldiğini sordum. Öğrendim ki benim adıma bir sipariş yola çıkmış ve 14.02.2012 tarihindeki başarısız siparişin yerine gönderiliyor. Mükerrer olarak bir sipariş vermediğimi ve iptal edilmesini söyledim. Siparişim iptal edildi. Ancak dikkatsiz olsaydım ve e-postalarımı düzenli kontrol etmeseydim bu firma sayesinde bir kez daha rezil olacaktım. Sevgililer Günü'nde gitmesi gereken sipariş iki gün sonra ulaştırılacaktı. Bana böyle bir rezalet yaşatan Çiçek Sipeti adlı firmayı Tüketici Mahkemesi'nde şikayet edeceğim.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Güncel iletişim bilgilerinizi iletmeniz durumunda telefon ile iletişime geçilerek, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımızı almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön