13 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Solmuş Çiçekler!

Anneler günü için verdiğim sipariş felaketti. Beklemiş, zedelenmiş, solmuş, zerre kadar kokusu olmayan çiçekler gönderildi. Yetmiyormuş gibi, görsel olarak da çok kötüydü. İnternette göründüğünden farklılıklar olabilir, böyle bir durum anlayış ile karşılanır, fakat, cam vazonun içerisinde beyaz taşlar olması gerekirken, normal bir buket çiçekte bulunacak olan ince beyaz elyaf ile sarılmış çiçekler son derece sıkışık bir biçimde vazonun içine tıkılmıştı.


Dün teslim edilen çiçekler bugün atılacak halde. Çok özel olan bu günde, kalitesiz, solmuş, hoş görünmeyen, kokmayan, bu çiçeklerle anneme mahçup oldum ve keşke kendim bir çiçekçiye gidip alsaydım diyerek, hayal kırıklığına uğratıldım.

Yaprak 36 Okunma

Cevaplar

  • Yaprak24 Mayıs 2013

    Sayın Ilgili, bana telefon yolu ile ve mail yolu ile ulaşıldı. Her ikisine de cevap verdim. Geçtiğimiz pazartesi bir özür çiçeği yollanacağı söylendi fakat o da yollanmadı.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi24 Mayıs 2013

    Sn.Yaprak Hanım, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır.  %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön