15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Siparişim Teslim Edilmedi!

İlk defa çiçek sepetinden sipariş veriyorum sevgililer gününde çalışıyordum internetten sipariş verdim yanlışlıkla 3 adet verilmiş 2 sini iptal ettim 1 taneside gönderilmediğini 23; 00 arıyorum ne oldu çiçek diyorum verdikleri cevap elimizde ayıcık kalmadığı için gönderemedik diyorlar.


Ne bir haber veriyorlar saat 23, 00 olmuş ben ardığımda söylüyorlar kaç defa aradım form oluşturduk diyorlar ne arayan var ne soran benim sorunum mu ayıcık ellerinde kalmamış. 3 adet çiçek parası çekildi elde ne çiçek var nede ödenen para.

İlhan 14 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön