14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Siparişim Teslim Edilmedi!

13 şubat saat 12:30 da ertesi 14 şubat gün sevgililer günü olduğu için eşim için bir sipariş verdim. Ödememi kart yoluyla yaptım ve eşimin iş adresine gönderilmesini yazdım. Eşim devlet dairesinde çalışıyor ve bilindiği gibi (sokaktaki çocuğa sorsanız devlet dairelerinin kapanış saatini bilir ) daireler 17:00 de kapanır. Bugün yani 14 şubat ta saat 13:00 de aradım ve halen teslim edilmediğini söyledim bana muhakkak teslim edileceğini söylediler.

Sonuçta teslim edilmedi. Her tarafta çarşaf çarşaf reklam yapıp insanları yanıltıyorsunuz. Para iademi 7 iş günü içinde alacağımı söylüyorsunuz. Ben sizden taksitle mi sipariş verdim de bana 7 gün içinde döneceğiz diyorsunuz. Bu nasıl bir adalet?

Suat 45 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön