15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Siparişim Taahhüt Edildiği Halde Zamanında Ulaştırılmadı!

11 Şubat 2012'de Çiçeksepeti. com firmasını siparişimin14 Şubat tarihinde istediğim yere ulaşıp ulaşmayacağı hakkında bilgi almak üzere aradım. Bana 14 Şubat Perşembe günü siparişimin istediğim noktaya ulaştırılacağına dair garanti verdiler.

Bunun üzerine sipariş verdim. Ancak siparşim alıcıya ulaştırılmadı. Perşembe günü firmayı dört kere aradım. İlk iki aramamda, siparişimin nerede olduğunu bilmediklerini araştırıp geri dönüş yapacaklarını söylediler. Aramadılar. Saat 18. 00'deki 4. aramamda ise siparişin henüz dağıtıcı firmaya verilmediğini söylediler. Siparişimi iptal ettim. Bir ay önce babamı kaybettik ve anneme yalnız değilsin, çocukların var mesajı vermemi engellediler.

Ozge 19 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön