15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Siparişim Değiştirildiği Gibi Teslimde Edilmedi!

14 şubat 2013 tarihinde nişanlımın bana çiçeksepeti.com internet adresinden verdiği sipariş 17 ye kadar ulaştırılacağı taahhüt edildiği halde teslimat geciktirilmiştir. Öncesinde aranarak sipariş içeriğinin ellerinde olmadığı söylenerek değiştirileceği söylenmiştir. Tahminini ulaşma süresi sorulduğunda telefondaki yetkili tahmini bir süre vermekten yoksun idi.

Özensiz hizmet yüzünden 17 de ayrılmam gereken iş yerimden 17:30 da ayrılabildim. Bana ve nişanlıma yaşattıkları hayal kırıklığı ve sinir stres yüzünden çiçeksepeti. com'da ironik bir teşekkür borç biliriz.

Fatma 15 Okunma

Cevaplar

  • Fatma17 Şubat 2013

    Yapacaginiz hangi aksiyon yasattiginiz hayal kirikligini duzeltebilir sormak isterim...

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön