19 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sipariş Zamanında Gitmedi!

14 Şubat'ta sipariş verilen 3365899 sipariş no'lu siparişim,parası aynı gün alınmasına rağmen,14 Şubat'ta teslim edilmedi.15 Şubat'ta aradık,yoğunluk sebebi ile teslim edilemediğini,gün içerisinde teslim edileceğini söyledir.Fakat yine teslim edilmedi. 16 Şubat'ta aradık, yine gün içinde teslim edileceğini söyleyip,özür dilediler.Fakat 16 Şubat'ta da teslim edilmedi.18 Şubat Pazartesi tekrar aradık.Yine özür dileyerek siparişin bugün hazırlanıp teslim edileceğini,malzemenin bitmiş olması sebebi ile hazırlanamadığını söylediler.


Sipariş takip numarası ile 18 Şubat akşamında takip ettik,teslim edildiği söylenmesine rağmen, alıcının eline paket ulaşmadı. Bugün 19 Şubat, hala gelen giden yok.

Gaye 21 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön