20 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sipariş Vermek Bir Dert Teslim Edilmemesi İki Dert!

17. 02. 2013 Pazar günü, arkadaşıma doğum gününde çiçek yollamak için çiçeksepetinden ürün aldım. 1 saat içinde teslimi için 10 tl ekstra kargo ücreti ödedim. Çiçek arkadaşıma ulaşmayınca, firmayı aradım. Tarih 19. 02. 2013.


Müşteri hizmetleri "seçtiğim renk ürünleri olmadığını, beyaz yollamak için benden onay almaları gerektiğini, bana mail attıklarını" söyledi. Mailde bunlar "asla" yazmıyordu. Bende mailde bunu ifade etmediklerini söyledim vs.


Dün akşam çiçeğin "beyaz" gitmesi gerekiyordu ancak biraz önce arkadaşımı aradım ve onu aradıklarında evde olmadığını söylediğini, telefondaki adamın dediklerinin anlaşılmadığını ve neticede çiçeği alamadığını söyledi. 80 tl ödedim!

Betül 87 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön