21 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sipariş Teslimatı Yapılmadı!

Daha önce bu siteden yaptığım şikayete istinaden Firma tarafıma dönüş yaptı ve yaşanmış probleme istinaden, daha önce teslim edilmemiş ürünü kesinlikle teslim edeceklerini söylemişlerdi. hiçbir şey gelmedi aynı zamanda tekrar müşteri hizmetlerini çok defalarca aradığımda da hiçbir sonuca varamıyoruz.

Boşu boşuna arıyorum, boşu boşuna telefon faturası ödüyorum. Çağrı merkezinde çalışan kişi kesinlikle vasıfsız çalışanlardır. Hiçbir şikayete dönüş yapmıyorlar ve boşuna çağrı merkezini arıyoruz. Aynı zamanda da defalarca uyarılarıma rağmen dönüş olmuyor. Ödemeyi yaptım ve ürün tarafıma teslim edilmemiştir.

Hüseyin 50 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön