16 Haziran 2015

Ciceksepeti.com Sipariş Ettiğim Ürün Eksik Geldi!

15.06.2015 tarihinde 25381167 siparişimde seçtiğim çiçek 7 adet gülden ibaretti ama eşime giden çiçekte 6 adet gül mevcuttu.
Bir diğer sıkıntıda sipariş ederken ekstradan kalp şeklinde balon kartını seçmiştim. Karşı tarafa giden kart ise beyaz sade sadece çöp adamlardan oluşan iki karakter bulunuyordu. Öyle geleceğini bilseydim ekstradan para ödeyip kart seçimi yapmazdım. İkincisi 7 gül adeti denilip 6 gül adeti de gelmesi hiç hoş değil.

Esin 184 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Haziran 2015

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön