18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sevgililer Günümü Zehir Ettiniz!

14 Şubat'ta erkek arkadaşım tarafından adıma gönderilen çiçek gün boyu ulaşmadığı gibi çiçeksepeti. com'daki müşteriye hizmet verdiğini iddia eden akıl dışı canlılar hem günümü zehir ettiler, hem de erkek arkadaşımla kavga etmeme sebep oldular. Tek amacının emek harcamadan para kazanmak olan bu firmayı Tüketici Hakem Heyeti'ne şikayet ettim bile.


Talebin çok olduğu o özel günde bu işi layığı ile yapamadıkları ortaya çıktı. Sıradan olan diğer günlerde çiçek dağıtmak işten bile sayılmaz zaten. İşin erbabı yoğunlukta da işini ihmal etmeyendir. Siparişi iptal ettik. Umarım paramızı geri verirler. Bir daha çiçeksepeti. com mu. . . Allah korusun.

Anıl 31 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sn. Ayşe Hn; İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön