15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sevgililer Günümü Mahvetti!

3384989 numaralı siparişim, sevgililer günü olmasına rağmen teslim edilmemiştir.
Bu özel günde yaşadığım mahcubiyeti anlatmama gerek yoktur. Teslimat şartlarına göre en geç 17:00 'a kadar teslim edilmesi gereken çiçek alıcı 18:30'a kadar iş yerinde olamasına rağmen teslim almamıştır.

İş yerine (bir bankaya ) yapılacak olan teslimat gün içerisinde 6 defa aranıp rica edilmesine rağmen teslimat saati olarak 23:00 öngörülmüştür.

Bu özel günde bana yaşattığınız bu duygu için size minnettarım. Siparişimi iptal edip ödemeyi iade edeceksiniz ancak kırık kalpleri düzeltemeyeceksiniz.

Lütfen teslim edemeyecekseniz sipariş kabul etmeyiniz.

Kenan 28 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön