19 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sevgililer Günü Çiçeğini Teslim Etmediler!

14 şubatta sevgililer gününde teslim edilmek üzere çiçek siparişi verdim. Ancak siparişim saat 18' e kadar teslim edileceği belirtilmesine rağmen teslim edilmedi. Saat 20:23 te müşteri hizmetlerini aradım durumu anlattım.


Siparişimin gün bitmeden saat 24'e kadar teslim edileceği söylenmesine rağmen yine teslim edilmedi. Ertesi gün 13:30 civarı tekrar aradığımda "çok özür" dilenerek bir saat içinde teslim edileceği söylendi. Ancak ve nihayet görüşmeden 4 saat ve sevgililer gününde bir gün sonra sipariş 17:30 da teslim edildi. Bunu adı nedir? umursamazlık, yanıltmaca hepsi?

Metin 24 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön