15 Şubat 2013

Çiçeksepeti.com Sevgililer Günü Beni Mağdur Etti!

14 şubat sevgililer günü için çiçek Taahhüt edilen zamanda teslim edilmedi ve yaptığım planlar alt üst oldu manevi konuda mağdur oldum. Siparişimin teslim saatinin son saat son dakikasında beni arayarak çiçeğiniz yola çıkmıştır lütfen çiçek alacak olan kişinin adreste olmasını sağlayın dediler bende bunun üzerine çiçeği alacak kişinin müdürü ile görüşerek mesaisinin bitmesine rağmen kendisi 20 dakika daha oyalamalarını rica ettim sağolsun beni kırmadılar ve çiçeği alacak kişinin mesaisi bitmesine rağmen 20 dakika daha adreste bulunmasını sağladılar ancak bu görüşmeden 3 saat geçti çiçek iletilmedi. Böyle bir günde beni mağdur eden firmadan mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Mert 17 Okunma

Cevaplar

  • Mert16 Şubat 2013

    Firma beni arayarak özürdiledi ve ücretsiz olarak hizmeti tekrarlamak istediklerini istediler. ben tahmin edilemez şekilde karşı tarafa mahçup oldğum için hizmetin tekrarlanmasında hiç bir anlam içermemektedir. Çünkü buradaki olay sadece çiçek değil çiçeksepetine olan güvenim yüzünden yaptığım diğer planlarında alt üst olmasıdır. Hizmetin tekrarlanmasının hiç bir anlamı kalmamıştır çünkü artık sayenizde hediye göndereceğim bir sevgilim kalmadı.. Ücretimi iade istiyorum.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön