18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Sayenizde Nişanlımdan İlk Fırçayı Yedim!

Çiçek sepetinden 12 şubatta vermiş olduğum ilan bırakın 14 şubatta yetişmediği gibi 15 şubatta da halen hazırlanmaktaydı! 15 şubatta öğleden sonra müşteri hizmetlerinden sağ olsun bir yetkili arayıp ellerinde bu ürünün bulunmadığını istersek başka bir ürün değiştirilebileceğini veya ürünü iptal edebileceğimi söyledi.


Zaten 14 şubatta bu arada kaynamış bende nişanlımdan, nişanlandıktan sonraki ilk 14 şubatımız da fırçamı yemiş olmuştum. Ürünü iptal ettim. Bundan sonra çiçek sepetinden önemli günlerde alışveriş yapacaklara da şimdiden bir referans olur sanırım.

Oğuzhan 31 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön