30 Temmuz 2015

Ciceksepeti.com Satın Aldığım Ürünle Yollanan Ürün Farklı

27.08.2015 Tarihinde Çiçeksepeti internet hizmetleri A. Ş.
Firmasının Ciceksepeti.com adresi üzerinden 26057622 numarası ve Ürün Kodu:
at2612 KDV Dahil: 38,93 TL olan 7 Adet
Kırmızı Gül siparişi verdim. Siparişim 28.07.2015 12:32:41 tarih ve saatinde teslim
edilmiştir.

Fakat siparişini verdiğim ürün ile teslim edilen ürünün hiç
bir alakası yok. Satışa sundukları ürün gayet güzel fakat teslim edilen fiyasko. Trafik ışıklarında satılan çiçekler daha kaliteli.

Ciceksepeti.com tarafından anlam ve önemi olan bir günde
rezil oldum.

Hüseyin 384 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin07 Ağustos 2015

    Merhaba, evet tarafımla irtibata geçildi ve on bir kez daha görüştüm ve sizleri anlayışla karşıladım. Çiçegi tekrar yollamak istediniz kabul ettim. Fakat yollanan çiçek eskisinden hiç farkı yoktu, rezillik üzerine rezillik yaşattınız. İsterseniz çiçeklerin fotoğrafları mevcut tarafınıza yollayabilirim. Tekrar telefonla bildirim yaptım ama tarafıma dönüş yapmadınız. Tebrik ederim çok düzensiz çalışıyorsunuz. İyi günler dilerim.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi31 Temmuz 2015

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön