15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Paramı İade Etmemekte Israr Ediyor!

14 Şubatta eşimin siparişiyle eve çiçek geldi ve güya 80 liralık ürün 20 lira bile etmez. 3-4 kez aramama rağmen ve şikayetimin alındığını bana geri döneceklerini söylemelerine rağmen ne arayan var ne soran. Verdiğiniz hizmete bakılırsa sizin için insanların kazandıkları paranın bir önemi yok ama bizim için 80 lira çok önemli.

Bu işten herkes sorumlu yani orada tüm çalışanlar. Ben param iade edilmediği sürece helal etmiyorum. İnşallah fazlasıyla dünyada da ahirette de çıkar acısı.

Ayfer 29 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön