21 Şubat 2014

Ciceksepeti.com Para İadesini Hala Gerçekleştirmedi!

Ciceksepeti.com 14 şubat için 1 gün öncesinde verdiğim siparişi ne yazık ki karşı tarafa iletemedi. Aynı (14 şubat) gün paramın iade edilmesi ile ilgili müşteri hizmetlerine talepte bulundum ve sonucunda ücreti 3 ila 5 gün içerisinde hesabıma geri göndereceklerini söylediler.


Bugün 4. gün ve para hesabıma hala yatmış değil. 14 Şubat günü benim yaşadığım maddi ve manevi sıkıntılarımın tek sorumlusu Ciceksepeti.com dur. Bundan böylede ne bu siteyi kullanırım nede çevremde kullanan sipariş veren arkadaşlarıma, eşime yada dostuma kullandırırım. Mağduriyetimin ivedilikle giderilmesini Ciceksepeti.com yönetiminden talep ediyorum.

Cihan 61 Okunma

Cevaplar

  • Cihan24 Şubat 2014

    Kalıplaşmış cümlelerle müşterilerinizi oyalamaktan başka yaptığınız bir şey yok maalesef 14 şubatta iade işlemi için başvuru da bulundum bugün ayın 24 ü tam olarak 10 gün geçmiş hiçbir şekilde tarafıma ödeme geçmedi. Müşteri hizmetlerinizden hep aynı terane insanları neden bu şekilde oyalıyorsunuz parayı alırken hesabınıza 1 dakika içerisinde geçiyor ama iş geri iadeye geldiğinde 10 gün bekletiliyorum bu nasıl bir iş ahlakı anlamış değilim "%100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz." şu cümlenizden gram samimiyet almıyorum bu saatten sonra her özel günde bütçem doğrultusunda sisteminizi kullanıp sevdiklerimi mutlu edebilmek adına hediyeler gönderiyordum ve devam edecektim ancak bu mağduriyetimden sonra ne kendim kullanırım sisteminizi ne de çevremdeki arkadaşıma, eşime, dostuma kullandırırım yazık. son kez sizi uyarmak istiyorum gün içerisinde ya yatırdığım ücreti hesabıma geri iade de bulunursunuz ya da gerekli yasal işlemleri yarından itibaren başlatıyorum.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi21 Şubat 2014

    Sn. Cihan Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön