08 Ekim 2016

Ciceksepeti.com Özür İçin Gönderdikleri Ürünü Bile Geç Gönderdi

Ben 03.10.2016 tarihinde arkadaşımın doğum günü için çiçek siparişinde bulundum. Seçeneklere 09.30-13.30 seçeneğini kullandım. Saat 2 olmasına rağmen çiçeğim arkadaşımın eline ulaşmadı. Sonra beni aradılar araçta bir arıza çıktı. 5 'e kadar teslim etsek olur mu dediler. Bende 4'de arkadaşım çıkış yapıyor. 4'e kadar teslim edilsin dedim. Onlarda tamam dedi. Sonra saat 4 oldu yine teslim olmadı çiçek. Bende mecbur söyledim arkadaşıma bekle sana çiçek gelecek diye.


Ne sürprizin anlamı kaldı, bir de arkadaşım boş yere bekledi. 4.30 'da teslim oldu çiçek. Boşuna göndermiş oldum. Bir sürprizi kalmadı. Sonra beni aradılar, gecikmeden dolayı özür dileriz size bir hediye göndereceğiz dediler. Bana 07.10.2016 tarihine kadar elinize ulaşır dediler. Geldiği tarih ise 08.10.2016. gecikmeden dolayı özür için gönderdikleri ürünü bile geç gönderdiler. Böyle de komik saçma bir durum.

Oğuz 150 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi10 Ekim 2016

    Merhaba, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz.  Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com    Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön