15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Özel Günlerde Mağdur Ediyor!

14 Şubat için eşime sürpriz olsun diye 01.02.2013 tarihinde yani "13 GÜN ÖNCE" sipariş verdim. Sayılı gün çabuk geçiyor o gün geldi çattı. Sabah internetten takip etmeye başladım "Siparişiniz dağıtımda" yazıyordu.

Öğlende baktım yine aynı, saat 3 te yine aynı, saat 4 te aynı... Akşam 17:50 civarında çağrı merkezini aradım oradaki arkadaşlara da aynı şeyi tekrarlamayı öğretmişler! "HAKLISINIZ" Neyse hatta beklettiler siparişimin bulunduğu bölgeyi aradılar ve eşiniz 10 dakika daha beklesin belirttiğiniz adreste.

Eğer yine gelmezse siparişiniz, bizi tekrar arayın dediler. 15 dakika beklettim eşimi ama gelen giden olmadı bırakın arayan bile olmadı!

Ali 14 Okunma

Cevaplar

  • Ali18 Şubat 2013

    Zaten özür dileyince bütün herşey düzeliyor teşekkür ederim. Ve herşeyiniz çok sıkı kontrol altında eminim haklısınız. Buna çok iyi eminim ki ben telefon ile arayıp siparişimin durumunu sormasaydım sizin kesinlikle geri döneceğiniz yoktu. Bir tane mail şablonu oluşturmuşsunuz herkese aynı mail i atıp duruyorsunuz. Hatta aynı şeyleri telefonda da tekrarlıyorsunuz ama çözüm yok!

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön