04 Şubat 2014

Ciceksepeti.com Nişan Çiçeğim Yeşil Yaprak Dolu!

1 şubat saat 11 civarı, akşam ki nişanım için, saat öğlen 2 de elime geçecek şekilde sipariş verdim. Ne güzel 3 saat içinde resimdeki o muhteşem çiçek bende olacaktı. En özel günüm için kurumsal bu siteye güvendim.


Sipariş 30 dakika geç de olsa elime ulaştı. Ama resimdeki o çiçekle alakasız bir şey geldi. İçi yeşil yaprakla dolu, güller bir yerde toplanmış diğer yarıda hiç yok, saksıdan dallarıyla yeşil kaba saba yapraklar sarkıyor, lilyumlar derinlere gömülmüş dışarıdan seçilemiyor, ayrıca lilyumların yaprakları sararmış kenarları kurumuş.


Hemen aradım müşteri hizmetlerini, fotoğrafını gönderdim telafi istedim. Nişanıma daha 4 saat vardı telafi edilebilirdi ama edilmedi. Bir daha asla.

Barış 126 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sn.Barış Bey, Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ötürü ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Barış09 Şubat 2014

    zamanında telafi yapılmayınca hiçbir anlamı yok. hizmet kalitesi çok kötü ve gelen çiçekler resimlerle alakasız sakın inanmayın.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn.Barış Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön