05 Mayıs 2016

Ciceksepeti.com İptal Edilen Ürün

Arkadaşıma iş tebriği için 4 Mayıs'ta çiçek siparişi verdim. Ancak aynı gün içerisinde arkadaşımın işten ayrılma kararı verdiğini öğrenince siparişi iptal etmek için aradım. İptal ettiklerini söylediler. Teyit etmek için tekrar aradım ve sistemde iptal bilgisinin bulunmadığını söyleyip, tekrar iptal işlemi gerçekleştirdiler.


Yaklaşık 1 saat sonra ürün kargoya verildi mesajını alınca çiçek sepetini tekrar aradım ve iptal işlemini tekrar gerçekleştirdiklerini söylediler. Defalarca telefonda konuşmak durumunda kaldım ve halledemediler. Bugün (5 Mayıs) beni tekrar aradılar ve siparişin iptal edildiğini söylediler fakat az önce öğreniyorum ki çiçek teslim edilmiş. Parasında değilim fakat arkadaşım işten ayrılmış olabilirdi ve çiçek boşu boşuna gönderilmiş olabilirdi. Ürün iptali yoksa yok densin. Ciceksepeti.com'nden ilk alışverişim değildi fakat son olacak!

Dilan 633 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi06 Mayıs 2016

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön