30 Aralık 2015

Ciceksepeti.com Hizmet ve Kalitede Son Nokta

Alanında iyi olduğunu sanıp kendi reklamlarını yapan bu firma 2 gün önce vermiş olduğum alt tarafı bir çiçek siparişimi hala teslim edememiştir. Sürekli arayıp görüşmeme rağmen hala bir sonuç alamadım ve bana her aradığım müşteri temsilcisi sürekli saat ve zaman verip beni oyalamakta.


Yok 11:00'de gelecek, yok 2:00' de gelecek kuryede denilip duruluyor ve bu durum beni fazlasıyla bir tüketici olarak mağdur etmekte. Aynı zamanda kredi kartımdan ürünün parası nakit olarak tahsil edilmiştir, konuyla ilgili hala bir dönüş alamadığım için burayla sınırlı kalmayıp tüketici haklarına gerekli bildirimleri yapacağım. Çiçek Sepeti adı altında insanları yanılttıkları kanısına vardım bu durum karşısında.

Burcu 110 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi31 Aralık 2015

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön