03 Mayıs 2013

Ciceksepeti.com Hediye Kartı Gelmedi!

Ciceksepeti. coma vermiş olduğum sipariş sonucu eşime hediye kartı da ekletmiştim, her şeyin parasını almayı bilen Ciceksepeti 6 tl kart ücreti almasına karşın basit bir kart göndererek resmen yanılttı . müşteri hizmetlerini aramama ve geri döneceklerini söylemelerine rağmen geri dönüş yapmadılar.


Burada söz konusu 6 tl değil, ama basit bir karta bile 6 tl almalarına rağmen insanı saf yerine koymaları. Ciceksepetini buradan kınıyorum. yaptıklarını hiç yakıştıramadım...çok kurumsal görünen fakat insanları saf sanmayı kendilerine düstur edinen bir kurum. .

Tuğçe 58 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn.Tuğçe Hanım, Siparişinizde yaşanan durumdan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Sipariş sürecinde yaşanan durumdan ciceksepeti.com ekibi olarak üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır.İletinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön