21 Kasım 2013

Ciceksepeti.com Hatalı Ürün Gönderdi!

Ciceksepeti.com'dan 19.10.13'de doğum günü sebebiyle sevgilime çiçek gönderdim. Ek ürünler sekmesinde "Happy Birthday Balon" isimli ürünü de ekledim. Akşam sevgilimi almaya gittiğimde gönderilen ürünün tamamını gördüm.

Ek ürünler sekmesinde görselde göründüğü gibi balon üzerinde Happy Birthday baskısı yoktu, sade mor bir balon gönderilmişti. Ertesi gün müşteri hizmetlerine durumu bildirdim. Gelen cevap, tarafınıza gönderilen ürünün resmi ekte ve söylediğinizin aksine oldu.

Resimde balon sarı, gelen ise mor. Resmin bana gönderilen ürün olduğuna dair bir veri de yok. Kalite arttırımına yönelik geri bildirimde bulunuyorum, yalancılıkla itham ediliyorum. Hayır ne gibi bir amacım olabilir ki balon üzerinde baskı eksik derken?

Salih 139 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi24 Kasım 2013

    Sn.Salih Bey, Memnuniyetiniz bizler için oldukça önemlidir. Paylaşımınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Salih23 Kasım 2013

    Müşteri hizmetlerinden dönüş çok olumlu oldu, bizzat arandım. Niyetimin kalite arttırımı için feedback olduğunu anlayan bir müşteri hizmetleri yetkilisi çıktı nihayet, Derya Hanım. İlgisi ve çözüme yönelik geri dönüşünden memnun kaldım.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi21 Kasım 2013

    Sn.Salih Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön