15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Hasarlı ve Yanlış Ürün Teslim Ettiler!

Daha öncede sitenizden birçok kez sipariş verdim. Fakat son 3 siparişimden 2 tanesi hasarlı olarak teslim edildi üstelik son siparişimin vermiş olduğum siparişle hiçbir alakası yok aynı zamanda hasarlı olarak teslim edildi.


Belli ki hiçbir şekilde bir kontrol ve müşteri memnuniyetini sağlayacak çalışma yapılmıyor ki ben aynı şeyi 2. kez yaşayabiliyorum. Her seferinde verilen cevap aynı normal iş akışı dışında yaşanan bir sorun deniyor bu sizin işiniz değil mi bunun normali anormali mi oluyor ?


Anlamıyorum ürünün hem istediğim ürün olmaması hemde solmuş çiçeklerin gönderilmesi nedeni ile ayıplı bir mal gönderdiğiniz için ücretimin derhal iadesini talep ediyorum.

Veysel 31 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön