14 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Hakkınızda Yapılmış Şikayetlerin Hakkını Veriyorsunuz!

Parasını ödediğim ürününüzün sipariş numarasını sorguladığımda başkası adına kayıt altına alınması ile 6 saatir uğraşıyorum. Provizyondan para çekildiğinde bana gelen confirmasyon mailinde tüm bilgiler tamam iken nasıl oluyor da 6 tane müşteri temsilcisi bir siparişi doğrultamıyor ve hala başkası adına gözüküyor, confirmasyon mailini size gönderiyorum bana ticket no dönüyorsunuz bir tane müşteri temsilcisi de girip bu numaraya bakamıyor, o ticket numarasını siz ne için kullanıyorsunuz ?


Eğer teslimat gerçekleşmez ise sizinle ciddi şekilde parasına bakmadan hukuki yollar ile uğraşacağım, elimde confirmasyon mailiniz ve banka hesabımdan yapılan ödeme mevcut.


sip no3376801
ticket:395039

Sertan 54 Okunma

Cevaplar

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

  Sn. Sertan Bey, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

 • Sertan19 Şubat 2013

  saat 12:16 itibariyle kart nuamramı ben arayarak belirrtim ilgili personelin adı Derya bakalım n kadar zamanda geri dönüş olacak merak ediyorum.

 • Sertan17 Şubat 2013

  Birde utanmadan standart mesaj gönderiyorsunuz boyle ticaret olmas şirket sahibi olan emre aydına soyleyin bıraksın bu işi beceremiyor.

 • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

  Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınıza gerçekleştirilen e-mail ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanacaktır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön