10 Ocak 2014

Ciceksepeti.com Gönderilmeyen Sipariş!

8 gün olmasına rağmen 141****5 no'lu siparişimin faturası tarafıma bir türlü ulaştırılmadı. İlgili işlemle ilgili defalarca müşteri hizmetlerine gerek mail,gerek iletişim formu, gerekse çağrı merkezine bu şikayetimi ve talebimi iletmeme rağmen hiçbir sonuç alınamamıştır.


Bu durum bana 2 durumu düşünmeye itiyor, birincisi ve inanmak istediğim muhasebe biriminin ve çağrı merkezinin bu gibi durumlarla ilgilenmediği, 2 . ise bu işlemlere hiç fatura kesilmediği ile ilgili ki böyle bir riske gireceklerini hiç sanmıyorum. Bu şikayetimin göz önüne alınarak ivedi gereğini rica ediyorum. Aksi takdirde faturası olmayan bir işlem olduğu için harcama itirazına gideceğimi de buradan belirteyim.

Melih 82 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi27 Şubat 2014

    Sn.Melih Bey, Belirtmiş olduğunuz iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle iletişime geçilememiştir. Bu doğrultuda e-mail adresinize iletmiş olduğumuz iletimize yanıt vermeniz durumunda ivedi yardımcı olunacaktır. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Melih27 Ocak 2014

    İlgili şikayetime konu fatrura gönderimi halen yapılmamış olup, bu durum artık beni 2.düşünceme itiyor ve bu durumu maliyeye bildirmeye kadar götürüp bu durumun çözümünü maliye ile çözücem.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi14 Ocak 2014

    Sn.Melih Bey, Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön