19 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Gönderdiğim Hediye Hiç Ulaştırılmadı ama Ulaştı Diye Mail Atıyorlar!

Eşime sevgililer gününde bir hediye göndermek istedim.Öğretmen olduğunu,okulun 14.50 de kapandığını belirtim.Saat 15 de eşimi almaya gittiğimde tüm arkadaşları ellerinde çiçeklerle çıkarken eşim hediyeden bi haber.Sordum gelmedi dedi.Sinirlendim 15.30 gibi çiçek sepetini aradım artık bi anlamı kalmadığını söyledim iptal edin dedim.


Yasal sınır olarak son ulaştırma19.00 dedi.Neyse gece 21.35 de mesaj geldi ve hediye eşime iletilmiş okulda ama eşim yanımda.Sonra diğer gün 2 defa daha aradım.Özür dilendi.Yetişmemiş hiç gitmemiş.Halada dönen yok.Paramı ve tüm bu olanlar için hediyemin ücretsiz olarak eşime gönderilmesini istiyorum.

Mustafa 48 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön