15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Fazla Sipariş Almışlar!

Çiçeksepeti. com firmasından Sevgililer günü için 08/02/2013 tarihinde bir sipariş verdim bugün firma ile iki kere görüşme yaptım ve en geç ne olursa olsun 18. 00 de teslimat garantisi veriyoruz demelerine rağmen vermiş olduğum siparişim ulaşmadı ödemeyi alırken hiç problemsiz tahsilatını yapıyorlar.


Teslim edemeyecekleri kadar sipariş alınca işte sonuçlar bu şekilde gerçekleşiyor, süprizim yalan oldu kız arkadaşıma sipariş numarasını verdim ki o da takibini yapsın diye nasıl bir iş bu daha başka bir şey demiyorum.


Bu da firmaların haksız kazanç için elinden geldiği kadarı ile sipariş toplayıp yetiştiremedik diyerek insanlar mağdur etmeleri. Büyük firma ama isim olarak yaptıkları ile değil.

Okan 20 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön