18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Farklı Vazoda Farklı Renklerde Böcekli Çiçekler!

Dün akşam ciceksepeti.com'dan, Edirne'ye gönderilmek üzere 3392767-3392702 sipariş nolu 2 adet çiçek siparişi verdik. Siparişlerimiz teslim edildiğinde ise gönderilen çiçekler ile ilgili konuştuğumuzda ellerine ulaşan çiçeklerle bizim gönderdiğimiz çiçeklerin alakası olmadığını öğrendik.


Beyaz güller yerine kırmızı güller, vazolar farklı şekil ve renklerde, ayrıca yaprakları böceklerle dolu. Madem ciceksepeti kafasına göre elindeki çiçeklerden birini alıp teslim edecekti de ben neden bilgisayar başında dakikalarca çiçek seçmek için uğraştım?


Ellerinde istediğimiz çiçeklerin bulunmaması ihtimali durumunda arayıp bilgi vermeleri gerekmez miydi? Demek ki ciceksepeti.com deyip de güvenmemeliyiz.

Elif 38 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön