18 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Farklı Ürün Gönderdiler!

14 şubat 2013 sevgililer gününde ciceksepeti.com adresinden verdiğim çiçek siparişi fiyasko ötesinde. Siparişini verdiğim çiçek cam kocaman bir cam vazoda olması gerekirken, plastik pet su şişesi şeklinde bir vazoda özensiz ve kötü bir şekilde gitti. Resimlerini görebilirsiniz. Fark inanılmaz.


Ek olarak aynı gün durumu anlatmak için aynı gün müşteri temsilcisi ile görüştüğümde, bana konu ile ilgileneceklerini ve müşteri hizmetlerinin bana dönüş yapacakları söylendi. Arayan soran olmadı.


Müşteri hizmetlerinin dönmediği için 15 şubat günü tekrar ben aradım, görüştüğüm temsilci, yeni ve olması gereken çiçeğin aynı gün tekrar gönderileceğini bildirdi, fakat yine gitmedi.

İsmail 39 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön