15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Farklı, Eksik ve Hasarlı Ürün!

Sipariş No: 3380844 çiçek no: at1763

*Seçtiğim çiçek yerine yine tamamen farklı bir çiçek gönderilmiş.*Seçtiğim çiçekte 7 adet gül var, teslim edilen çiçekte 5 adet gül var. *Seçtiğim çiçekte olan Kalp çubuk (özellikle olmasını istiyordum) gönderilmemiş, bunun yerine nedense bir çiçek sapı eklenmiş teslim edilen çiçeğe.

* Seçtiğim çiçekte olan süslemeler ve yeşillikler teslim edilen çiçekte yok. *Seçtiğim çiçekteki vazo ile teslim edilen çiçekteki vazo farklı. *Seçtiğim çiçeği gönderemeyeceksiniz neden bu işi yapıyorsunuz? Bu durum daha önce de başıma geldi. Siparişte seçtiğim çiçeğin aynısı tekrar gönderilmezse hukuki yollara başvuracağım.

Emrah 27 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi17 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm bilgilendirmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Emrah16 Şubat 2013

    Ürünün 18.02.2013 tarihinde tekrar gönderileceği ile ilgili mail geldi, ancak teslimat saati ile ilgili attığım maile cevap olarak, ürün 14.02.2013 tarihinde teslim edilmiştir yanıtını aldım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön