15 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Eksik Ürün Gönderimi, Müşteri Hizmetlerinin Sorunu Çözmek İstememesi!

Eşim, ÇiçekSepeti'nden (ciceksepeti.com) sevgililer günü için 3 üründen oluşan hediye aranjman satınalmış. Bana, aranjman'ın sadece 1 parçası geldi. Şikayet için Müşteri Hizmetlerini aradığımızda çözüm üretmediler ve bizi oyaladılar. Ürünün para iadesini istediğimizde ise yetkilerinin olmadığı belirttiler ancak yetkiliye de yönlendirmediler.

Çiçeksepeti'nden ilk ve son kez yaptığımız bu alışverişin neticesinde kötü bir tecrübe edinmiş olduk. Kötü hizmet sunan, müşteri memnuniyetini umursamayan bu şirketin, amazon.com'dan nasıl yatırım aldığını da çok merak ediyorum.Para iadesi istiyorum.

Özgül 77 Okunma

Cevaplar

  • Özgül18 Şubat 2013

    Şikayetimle ilgili olumlu dönüş yapılmadı. Oyalamaya devam ediyorlar.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi16 Şubat 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır.  Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Mevcut iletişim numaranızdan tarafınıza ulaşılamaması nedeniyle mail yolu ile bilgilendirme yapılmıştır. Tarafımıza geri bildirim yapmanız durumunda aksiyon almak isteriz. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön