13 Mayıs 2015

Ciceksepeti.com Çiçek Yerine Ulaşmadan Teslim Edildi Deniyor!

Anneler Günü için almış olduğum 24698004 sipariş numaralı çiçeğim annem ulaşmadığı halde bana ulaştı mesajı gelmiştir. Çağrı merkezini aradığımda annemin evde olmadığı, telefon edildiği ve telinin kapalı olduğu bu sebeple yoldan geçen birine çiçeğin verildiği adının T***** ya da O**** olan şahsı bulursam ondan çiçeğimi alabileceğimi bildirdiler. Bu bilgilendirmeyi yaptıkları için çok teşekkür ederim.


Ürün parasını alıp ürünü teslim etmeden teslim edildi denmesine biz Türkiye'de başka bir şey diyoruz. Ben bu konuda çevremdeki herkesi uyarıyorum. Sakın Ciceksepeti.com adresinden bir şey almayın diye. Ben o çiçeği T***** ya da O****'a almadım Anneme aldım! Para için 50 kere arıyorsunuz Teslimat için?

Bahadırcem 212 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi13 Mayıs 2015

    Merhaba Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön