17 Şubat 2015

Ciceksepeti.com Çiçek Teslim Edememesine Rağmen Teslim Ettik Beyanında Bulundu

Ciceksepeti.com'dan 4 gün öncesinden 14.02.2015 sevgililer günü için (sipariş no: 228***, teslimat 09:00-17:00) çiçek sipariş ettim İstanbul'dan Konya'ya. 16:35'de teslim edildi mesajı geldi. Peşinden nişanlım beni aradı. Konya'da ki bayinin onu arayıp, çiçeğiniz var ama geç getireceğiz, sisteme teslim edildi diye kaydediyoruz" dediklerini söyledi.

Müşteri hizmetlerini aradım, bayiden sizi arayacaklar dendi ve arayan olmadı. Bayiyi kendim aradım "Hangi çiçek nerede ben bilemem ki" cevabını aldım. 19:00'dan sonra evde olunmayacağı için geç kalan siparişi iptal ettirdim. Yoğun bir gün olabilir, çiçek gecikebilir evet ama yanlış beyan suçtur.

Murat 1.184 Okunma

Cevaplar

  • Murat'ın Teşekkür Mesajı15 Aralık 2015

    İlgi ve özür hediyesi için teşekkürler.

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi18 Şubat 2015

    Merhaba , Siparişinizde yaşanan durumdan dolayı CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür diler ayrıca üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Siparişiniz ile ilgili ayrıntılı inceleme başlatılmış, sorunun tekrarlanmaması için gerekli önlemler alınacaktır. Şikayetinize ilişkin tarafınız ile iletişime geçilerek gerekli görüşmelerimiz yapılmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön