19 Şubat 2013

Ciceksepeti.com Çiçek Gönderme İşini Yapamıyor!

Çiçek sepeti sitesi 13. 02 tarihinde parası ödenmiş olan 14. 02 tarihinde göndermeyi kabul ederek aldığı siparişi teslim edemediği gibi 17. 02 tarihinde geri dönüş yaparak 'hala çiçeği istiyor musunuz?' diye soruyor ve telefon bağlantısı kopuyor daha sonra da lütfedip ne arıyorlar ne soruyorlar.

Sitede verdikleri 0850'li numara zaten cevap vermiyor verse de gerekli cevabı alamıyosunuz. Şimdi 14 şubatta sürpriz olarak gönderemediği çiçek için özür dilemesi gereken firmanın peşinden kendimizin mi koşması gerekiyor?
Bunu sormak istiyorum?

Yeliz 30 Okunma

Cevaplar

  • Ciceksepeti.com Temsilcisi04 Mart 2013

    Merhaba, İletmiş olduğunuz şikayete istinaden tüm araştırmalar tarafımızca yapılmıştır. Siparişinizde yaşanan aksaklıktan ötürü CicekSepeti.com ekibi adına tekrar tarafınızdan özür dileriz. Yaşanan bu olumsuz süreç ile ilgili tarafımızca gerekli tüm aksiyonların alınacağına emin olabilirsiniz. Tarafınız ile yapmış olduğumuz telefon ile iletişimimize istinaden, sürece ilişkin tüm aksiyonlarımız tamamlanmıştır. %100 müşteri memnuniyetini esas alabilmek, müşterilerinin beklentilerini ve isteklerini en doğru şekilde karşılayabilmek adına tüm süreçlerde sıkı bir kontrol sistemimizin olduğunu belirtmek isteriz. Saygılarımızla, CicekSepeti.com Müşteri İlişkileri 0850 222 00 79

  • Yeliz20 Şubat 2013

    Ek olarak arayıp 20 subat tarihinde tekrar göndereceklerini söylüyorlar..ve yeniden aynı süreç ..rezalet

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön